spacer spacer
kapat
facebook mail
spacer
DUYURU: Sitemizdeki dizilerin video kaynaklarını daha yüksek çözünürlüklü seçeneklerle değiştirmekteyiz. Bu sebeple ara ara bazı videolar açılmayabilir. En kısa sürede tüm dizilerin eksik ve kalitesi çözünürlüklü videoları güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yabancı Dizi İzle


DC's Legends of Tomorrow izle, DC's Legends of Tomorrow yabancı dizi izle - Dizimega
DC's Legends of Tomorrow
DC's Legends of Tomorrow

70

DC's Legends of Tomorrow Oyuncuları
DC's Legends of Tomorrow

DC's Legends of Tomorrow

(2016)

IMDB: 7.0

0 / 10 (0 oy)

ABD
Aksiyon -- Bilimkurgu

Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
DC's Legends of Tomorrow'un yayımlanan son bölümü
3. Sezon 3. Bölüm ~ 25.10.2017 Perşembe

DC's Legends of Tomorrow'un konusu, DC's Legends of Tomorrow bölümleri, DC's Legends of Tomorrow indir, DC's Legends of Tomorrow torrent, DC's Legends of Tomorrow bilgi

Kahramanlar tek başlarına yetmedikleri zamanlarda ... Dünyanın efsanelere ihtiyacı oluyor. Geleceği görebilen, insanları mutlu etmeyi başarabilen, zamanda yolculuk yapabilen özelliklere sahip karakterlerin bir araya gelerek oluşturabileceği güç karşısında kötülerin işi zor olacaktır ancak kahramanlarımızın bir tuzağa düşürülerek yeni bir engellenemez tuzağa düşürülebilirler.

Dizinin yönetim kadrosunda Arrow’dan Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg ve Flash’tan Sarah Schechter yer alıyor. Sarah Schechter’ın aynı zamanda Supergirl’de de görev yapıyor olması dizilerin birbirine bağlanma olasılığını akıllara getirmedi değil. Haberde dizinin CW tarafından sezon siparişinin verildiği bilgisi de paylaşıldı.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.