spacer spacer
kapat
facebook mail
spacer
DUYURU: Sitemizdeki dizilerin video kaynaklarını daha yüksek çözünürlüklü seçeneklerle değiştirmekteyiz. Bu sebeple ara ara bazı videolar açılmayabilir. En kısa sürede tüm dizilerin eksik ve kalitesi çözünürlüklü videoları güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yabancı Dizi İzle


Da Vinci's Demons izle, Da Vinci's Demons yabancı dizi izle - Dizimega
Da Vinci's Demons
Da Vinci's Demons

5

Da Vinci's Demons Oyuncuları
Da Vinci's Demons
9.3 / 10 (9 oy)

ABD
Dram -- Macera -- Tarih

Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Da Vinci's Demons'un yayımlanan son bölümü
1. Sezon 8. Bölüm ~ Perşembe

Da Vinci's Demons'un konusu, Da Vinci's Demons bölümleri, Da Vinci's Demons indir, Da Vinci's Demons torrent, Da Vinci's Demons bilgi

Yapımcılığını Batman ve Blade serilerinden tanıdığımız David S. Goyer'ın üstlendiği dizide Tom Riley ve Laura Haddock başrollerde yer alıyor. Leonardo Da Vinci'nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alındığı dizide insanüstü zekaya sahip genç bir adam ile karşılaşıyoruz. 25 yaşında geleceği şekillendirmeye ve özgür kılmaya çalışan Leonardo; tarihi yalnızca gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karşı, silah olarak sadece zekasını kullandığı bir savaş başlatıyor. Tek başına mücadele verdiği bu savaşta aklını yitirmenin sınırlarına yaklaşırken gerçek ve yalan, geçmiş ve gelecek gibi olgular arasındaki çelişkileri çözmeye uğraşıyor.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.